| otwiera lepiej

www.gateo.pl

 

Alternative flash content

Requirements


System GATEOgateo system


System do ogrodzeniowych bram harmonijkowych GATEO jest opatentowanym mechanizmem, który zwykłą bramę skrzydłową, zmienia w nowoczesną, superpraktyczną bramę harmonijkową.


System GATEO rozwiązuje problem miejsca wymaganego podczas otwierania bramy, ponieważ zajmuje połowę miejsca w porównaniu z tradycyjną bramą dwuskrzydłową i podczas otwierania, nie wchodzi w linię ogrodzenia jak w przypadku bramy przesuwnej. Stwarza to wiele nowych możliwości lokowania wjazdów, zachowując przy tym tradycyjną estetykę bram skrzydłowych.


System GATEO jest zaprojektowany i wyprodukowany tak, że można go zastosować do praktycznie każdej konstrukcji bramy, z dowolnym wypełnieniem, zarówno podczas produkcji, jak i do bram już istniejących, aby zautomatyzować bramę z Systemem GATEO. Wystarczy zainstalować standardowy napęd do bram skrzydłowych

Innowacyjny pomysł naszego opatentowanego rozwiązania to brak styczności bramy z podłożem, co w połączeniu z solidnym wykonaniem i zastosowanymi materiałami daje trwałość i niezawodność w każdych warunkach.


 

GAT 14 11

 

GAT16 22

 

GAT40 GAT33