ZAPROJEKTOWANE I WYPRODUKOWANE W POLSCE

Produkcja

Wszystkie elementy urządzeń GATEO zostały zaprojektowane przez zespół konstrukcyjny GATEO i w pełni dostosowane do zakresu i sposobu działania mechanizmu GATEO, a obliczenia, testy oraz stosowane technologie wykonania realizowane są według najbardziej wymagających kryteriów.

Materiał stal

Materiał stal

Jako materiał podstawowy stosujemy stal konstrukcyjną najwyższej jakości oraz klasowe śruby i elementy wymienne. Stal konstrukcyjna po sprawdzeniu jakościowym przekazywana jest na stanowisko cięcia laserowego zgodnie z procedura wewnętrzną.

Cięcie laserem

Cięcie laserem

Cięcie wykonywane jest laserami japońskiej marki Mazak, które charakteryzują się niezawodnością i precyzyjnością, dlatego jesteśmy pewni że założone parametry dokładności zostają zawsze osiągnięte.

Frezowanie

Frezowanie

Po wycięciu elementów zgodnie ze specyfikacją technologiczną następuje etap frezowania wytypowanych elementów mechanizmu. Następnie elementy po kontroli stanowiskowej przekazywane są do stanowiska precyzyjnego gięcia CNC.

Gięcie CNC

Gięcie CNC

Z uwagi na zwiększenie precyzji wykonania i zwiększenie ochrony antykorozyjnej wyeliminowaliśmy proces spawania i zastąpiliśmy go gięciem i łączeniem śrubowym.

Galwanizowanie

Galwanizowanie

Po zakończeniu cyklu obróbki mechanicznej, wszystkie elementy przekazywane są do specjalistycznej galwanizerni, gdzie proces cynkowania odbywa się w sposób zautomatyzowany czego rezultatem jest osiągnięcie powtarzalnej jakości powłoki cynku.

Składanie

Składanie

Po sprawdzeniu wykonania powłok i zatwierdzeniu jakości ocynkowania, elementy przekazywane są na stanowisko składania mechanizmów. System GATEO składa się z ok. 50 elementów, które należy precyzyjnie złożyć używając do tego celu specjalistycznych narzędzi i przyrządów.

Kontrola

Kontrola

Po zakończeniu całego procesu technologicznego i składania elementów następuje zatwierdzenie każdego elementu jako gotowego do eksploatacji. Każdy mechanizm GATEO sygnowany jest numerem seryjnym.

Map
zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt

GATEO PL Sp. z o.o.

ul. Marianki 45
05-530 Góra Kalwaria
NIP: 123-145-87-74