Producent

Firma

Gateo Polska Sp. z o. o. to producent pierwszego w Europie, opatentowanego, uniwersalnego systemu do ogrodzeniowych bram harmonijkowych GATEO. Firma działa pod nazwą GATEO na rynku od 2010 roku, a jej historia, nieprzerwalnie związana z branżą bram ogrodzeniowych sięga lat 90-tych ubiegłego wieku.

Zmiany rynkowe i wzrost zainteresowania naszymi rozwiązaniami zaowocował zmianami własnościowymi w naszej firmie w 2019 roku, co pozwoliło rozbudować nasze możliwości i rozszerzyć naszą obecność na rynkach europejskich.

W roku 2019, wprowadziliśmy na rynek nową klasę mechanizmów do bram harmonijkowych/łamanych w serii GAT5, GAT10 i GAT15, która jest wzorem funkcjonalności, niezawodności i prostoty.

Doświadczenie zdobywane przy produkcji mechanizmów i zawiasów do systemów bramowych pozwoliło nam dojść do etapu, w którym doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie cechy powinny mieć idealne zawiasy i mechanizmy do bram harmonijkowych. Dlatego produkowane przez nas mechanizmy są odporne na korozję, łatwe w montażu i wytrzymałe na działanie nieprzewidywalnych czynników zewnętrznych.

Oferujemy mechanizmy do bram lekkich i ciężkich, jednoskrzydłowych i dwuskrzydkowych, przydomowych i przemysłowych, wykonanych jako bramy kute, drewniane, panelowe i aluminiowe. Nasze wyroby są mało podatne na uszkodzenia mechaniczne oraz są bezpieczne w użytkowaniu, co sprawia, że jesteśmy liderem na polskim i europejskim rynku.

Jako producent dostosowujemy się do zmiennych oczekiwań klientów.

Produkcja
Produkcja

zawsze na czas

Innowacyjne
Innowacyjne

rozwiązania

Nowoczesne
Nowoczesne

technologie

Jakość
Jakość

produktu

Możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc niezależnie od tego, czy jesteś producentem bramy, firmą montującą, architektem, czy inwestorem który chce kupić dobry, innowacyjny produkt w postaci bramy harmonijkowej. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania o zalety bram harmonijkowych, to znajdziesz je w naszej firmie. Nasze wyroby są w 100% polskie, wszystkie części mechanizmów, obudowy i akcesoria wykonywane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii sprawdzonych na całym świecie. Gwarantujemy jakość, która pozwoli cieszyć się pełną funkcjonalnością naszych produktów przez lata.

O firmie
Map
zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt

GATEO Polska Sp. z o.o.

ul. Marianki 45
05-530 Góra Kalwaria
NIP: 123-136-74-51