Producent

Firma

GATEO to producent pierwszego w Europie, opatentowanego, uniwersalnego systemu do ogrodzeniowych bram harmonijkowych GATEO. Nasza firma to 22 lata doświadczeń i potwierdzania profesjonalizmu w branży bram ogrodzeniowych. Z pasją, wytrwałością i konsekwencją realizujemy  nasze codzienne zadania, dzięki czemu coraz precyzyjniej umiemy nazwać i zrealizować potrzeby naszych klientów.

Nasza dążność do sukcesu i przełamywania barier, pojawiających się przy wciąż nowych wyzwaniach, zaowocowała wprowadzeniem na rynek w 2010 roku pierwszego, uniwersalnego systemu do ogrodzeniowych bram harmonijkowych. Każdy nawet najmniejszy sukces daje nam ogromną satysfakcję i radość jednak żaden z nich nie może spowodować spoczęcia na laurach, a na wszystkich etapach, szanując każdego człowieka, dbamy o zachowanie najwyższej jakości naszych produktów.

W roku 2019, wprowadziliśmy na rynek nową klasę mechanizmów do bram harmonijkowych/łamanych w serii GAT5, GAT10 i GAT15, która jest wzorem funkcjonalności, niezawodności i prostoty.

Doświadczenie zdobywane przy produkcji mechanizmów i zawiasów do systemów bramowych pozwoliło nam dojść do etapu, w którym doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie cechy powinny mieć idealne zawiasy i mechanizmy do bram harmonijkowych. Dlatego produkowane przez nas mechanizmy są odporne na korozję, łatwe w montażu i wytrzymałe na działanie nieprzewidywalnych czynników zewnętrznych.

Oferujemy mechanizmy do bram lekkich i ciężkich, jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych, przydomowych i przemysłowych, wykonanych jako bramy kute, drewniane, panelowe i aluminiowe. Nasze wyroby są mało podatne na uszkodzenia mechaniczne oraz są bezpieczne w użytkowaniu, co sprawia, że jesteśmy liderem na polskim i europejskim rynku. Przyświeca nam wizja bycia liderem na światowym rynku  w dziedzinie wdrażania i dystrybuowania nowych innowacyjnych produktów, ulepszających podejście do otwierania bram. Osiągamy to wykorzystując najnowsze technologie i współpracując z odważnymi, otwartymi umysłami.

Jako producent dostosowujemy się do wymagających oczekiwań klientów.

Produkcja
Produkcja

zawsze na czas

Innowacyjne
Innowacyjne

rozwiązania

Nowoczesne
Nowoczesne

technologie

Jakość
Jakość

produktu

Zapewniamy profesjonalną pomoc niezależnie od tego, czy dany klient jest producentem bramy, firmą montującą, architektem lub inwestorem  i ma zamiar zakupić dobry, innowacyjny produkt w postaci bramy harmonijkowej. W naszej firmie odnajdziesz odpowiedzi na pytania o wszystkie zalety bramy harmonijkowej. Wyroby produkowane przez nas są w 100% polskie, wszystkie części mechanizmów, obudowy i akcesoria zostają wykonywane przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii sprawdzonych na całym świecie. Gwarantujemy jakość, która pozwoli cieszyć się pełną funkcjonalnością naszych produktów przez lata.

O firmie
Map
zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt

GATEO PL Sp. z o.o.

ul. Marianki 45
05-530 Góra Kalwaria
NIP: 123-145-87-74