O systemie

System GATEO

Dlaczego bramy harmonijkowe GATEO?

Rozwiązanie GATEO wprowadza kolejną generację bramy ogrodzeniowej. Jest to brama harmonijkowa. Podobnie jak w bramach garażowych tradycyjne skrzydłowe bramy zostały wyparte przez uchylne i segmentowane. Wszystko wskazuje na to, że brama harmonijkowa stopniowo zastąpi tradycyjne rozwiązania. Oferuje bowiem podobne korzyści- oszczędność miejsca, wygodę, funkcjonalność, niezawodność i walory estetyczne.

System GATEO rozwiązuje problem miejsca wymaganego podczas otwierania bramy, ponieważ zajmuje połowę miejsca w porównaniu z tradycyjną bramą dwuskrzydłową i w trakcie otwierania nie wchodzi w linię ogrodzenia jak w przypadku bramy przesuwnej. Stwarza to wiele nowych możliwości lokowania wjazdów, zachowując przy tym tradycyjną estetykę bram skrzydłowych.

Jest zaprojektowany i wyprodukowany tak, że można go zastosować do każdej konstrukcji bramy z dowolnym wypełnieniem- zarówno podczas produkcji jak i do bram już istniejących. Aby zautomatyzować bramę z systemem GATEO wystarczy zainstalować standardowy napęd do bram skrzydłowych.

Innowacyjny pomysł naszego opatentowanego rozwiązania to brak styczności bramy z podłożem, co w połączeniu z solidnym wykonaniem i zastosowanymi materiałami daje trwałość i niezawodność w każdych warunkach.

Brama harmonijkowa może być świetnym rozwiązaniem w wielu przypadkach, gdzie stosowanie tradycyjnych rozwiązań jest utrudnione lub wizualnie nieodpowiednie, ale również wtedy, gdy chcemy mieć produkt łatwy w obsłudze, funkcjonalny. Dzięki temu, że możliwe jest dobranie jej parametrów odpowiednio pod względem indywidualnych potrzeb z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Co jeszcze warto wiedzieć o bramach harmonijkowych GATEO?

Bramy harmonijkowe GATEO składają się z segmentów skrzydeł bramy, które połączone są za pomocą zawiasów oraz mechanizmu zębatkowego. Mechanizm zębatkowy jest tak skonstruowany, że pozwala na synchroniczne otwieranie i zamykanie skrzydeł bramy.

Otwieranie bramy i jej zamykanie jest płynne, a siły działające na mechanizm są równomierne, co pozwala na długą bezawaryjną eksploatację.

Cały mechanizm GATEO  jest systemem zamkniętym, bez dostępu do wewnętrznych ruchomych elementów, co jest ważnym czynnikiem bezpieczeństwa użytkowania.

Bramy z systemem GATEO mogą być dostępne zarówno w wersji z napędem elektrycznym lub dostosowane do samodzielnej, ręcznej obsługi. Ponadto możliwe jest zastosowanie standardowych napędów sterowanych przyciskiem czy sterowników kodowanych cyfrowo lub uruchamianych poprzez aplikację w smartfonie, dzięki którym komfort obsługi bramy staje się jeszcze wyższy. Bramy harmonijkowe, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, mogą z powodzeniem pełnić funkcję elementu zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych ogrodzeniach domów prywatnych, a także doskonale sprawdzają się w bardziej wymagających zastosowaniach, takich jak ogrodzenia przemysłowe.

Brama harmonijkowa z systemem GATEO działa cicho i płynnie niezależnie od tego czy jest ona otwierana automatycznie czy ręcznie. Nie wymaga również skomplikowanych i częstych działań konserwacyjnych.

Brama z systemem GATEO daje możliwość zaoszczędzenia przestrzeni ze względu na jej konstrukcję, która zajmuje niewiele miejsca. Decydując się na jej montaż, klient może zdecydować się  jak ma wyglądać, i jaką ma mieć funkcjonalność. Bramy harmonijkowe cechują się wytrzymałością na intensywną eksploatację oraz na oddziaływanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, dlatego zdecydowanie się na jej montaż gwarantuje, że będzie nam służyła przez długi czas.

Bramy z systemem GATEO sprawdzają się we wszystkich przypadkach, nie tylko wtedy gdy nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych rozwiązań. Ich szczególnym atutem jest niezawodność.

Z powodzeniem można je zamontować tak, że otwierają się zarówno do wnętrza jak i na zewnątrz posesji. Możliwe jest także dobranie paneli lub elementów kutych wedle indywidualnych potrzeb, a sama brama może otwierać się na jedną lub dwie strony. Kształt, wielkość bramy i ilość paneli można dobrać zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami danego klienta.

Bramy z systemem GATEO można wykonać w wielu wersjach stylistycznych, idealnie pasujących zarówno do nowoczesnych domów, jak i budynków w tradycyjnym stylu.

 

Map
zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt

Skontaktuj się z GATEO

Aby uzyskać pomoc dotyczącą produktów i instalacji, chętnie doradzimy oraz przekażemy wszystkie niezbędne szczegóły.

tel.: 780 155 181
e-mail: biuro@gateo.pl